České tenistky dál mohou snít o tom, že si potřetí za sebou zahrají finále Fed Cupu. Petra Kvitová v úvodní dnešní dvouhře v semifinále v Itálii porazila v souboji týmových jedniček Saru Erraniovou 2:6, 6:2 a 6:0, obhájkyně titulu tak prohrávají v Palermu s domácím výběrem už jen 1:2.
Po sobotních prohrách Šafářové i Kvitové stál před hostujícími hráčkami v Palermu náročný úkol pokusit se vyhrát všechny tři dnešní duely - dvě dvouhry i závěrečnou čtyřhru. Zvrátit nepříznivý stav 0:2 se přitom Češkám ještě nikdy nepovedlo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










