Jednou průšvihář, vždycky průšvihář. Fotbalista Marko Arnautovic se snad nikdy nepoučí. Téměř rok po jeho poslední aféře má další trable s policií. Před rokem řekl při konfliktu pohrdavě policistovi, že vydělává tolik, že si může koupit jeho život. Tentokrát se dostal do křížku s policií kvůli rychlé jízdě uprostřed noci. A to už klubu došla trpělivost.

Záložníci Arnautovic a Eljero Elia byli z kádru Werderu Brémy vyloučeni den před důležitým zápasem s Bayerem Leverkusen. Vedení bundesligového klubu je tak potrestalo za výstřelek z noci ze čtvrtka na pátek. Oba fotbalisty policie zastavila kolem třetí hodiny ráno kvůli vysoké rychlosti, kterou se proháněli po dálnici ve svých luxusních sportovních autech. Oba pak s policisty vyvolali roztržku a podle informací policie dostanou vysokou pokutu a minimálně měsíční zákaz řízení. Alkohol však u fotbalistů zjištěn nebyl.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se