Barcelona se pomalu oklepává z úterní prohry v prvním kole semifinále Ligy mistrů, kdy od Bayernu dostala slušný klepec (0:4). Na sociálních sítích zveřejnila ve čtvrtek reakci záložníka Iniesty: "Musíme hrát, jako by to bylo finále. Někdy, když se všechno zdá být ztraceno, se stanou věci, které jste nečekali. Musíme bojovat až do konce, a jestli prohrajeme, tak aspoň můžeme říct, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách,"
Barca rozhodně nepláče nad rozlitým mlékem. Ve čtvrtek udělala radost dětem v nemocnici Vall d'Hebron, které dostaly knihu La forca del Barca. Podporuje ji Leo Messi a výtěžek z prodeje knihy pak využijí na pomoc projektům, které zkoumají rakovinu u dětí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







