Barcelona se pomalu oklepává z úterní prohry v prvním kole semifinále Ligy mistrů, kdy od Bayernu dostala slušný klepec (0:4). Na sociálních sítích zveřejnila ve čtvrtek reakci záložníka Iniesty: "Musíme hrát, jako by to bylo finále. Někdy, když se všechno zdá být ztraceno, se stanou věci, které jste nečekali. Musíme bojovat až do konce, a jestli prohrajeme, tak aspoň můžeme říct, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách,"

Barca rozhodně nepláče nad rozlitým mlékem. Ve čtvrtek udělala radost dětem v nemocnici Vall d'Hebron, které dostaly knihu La forca del Barca. Podporuje ji Leo Messi a výtěžek z prodeje knihy pak využijí na pomoc projektům, které zkoumají rakovinu u dětí. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se