Daniel Kolář a Matúš Kozáčik se v pátek večer dívali na třetí díl Pána prstenů. Ve stejnou dobu běžel na jiném programu přímý přenos zápasu Sparty s Jihlavou. Oba plzeňští fotbalisté se výsledek dozvěděli až po filmu, někteří jejich spoluhráči se ale po remíze 2:2 zaradovali rovnou. "Samozřejmě jsem to sledoval. Všichni jsme z toho měli radost," přiznal Vladimír Darida.
Před Viktorií vyvstal úkol uspět v sobotu v Jablonci. A přestože inkasovala jako první, odvezla si odsud výhru 3:1 a vede ligu o dva body. "Máme stejný náskok na Spartu jako na začátku jara. Máme o dva body víc (bylo to o tři - pozn. red.), skóre lepší o pět gólů. Víme, že Sparta je schopná uhrát pět vítězství. Doufám, že my také, když se nám to podařilo s takovým soupeřem jako dnes," komentoval nastalou příznivou situaci trenér Pavel Vrba.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










