V neděli, když Alois Hadamczik oznamoval pětadvacet jmen hráčů, kteří pojedou na mistrovství světa, možná trochu překvapil. Že bude do týmu zařazena desítka hráčů ze zámoří, to čekal málokdo.

Kromě Ondřeje Pavelce, který už s týmem v úterý trénoval v Praze se další krajánci z NHL připojí k týmu až na středečním večerním tréninku ve Stockholmu. S jakými pocity trenér národního týmu na šampionát vlastně odlétá?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se