V neděli, když Alois Hadamczik oznamoval pětadvacet jmen hráčů, kteří pojedou na mistrovství světa, možná trochu překvapil. Že bude do týmu zařazena desítka hráčů ze zámoří, to čekal málokdo.
Kromě Ondřeje Pavelce, který už s týmem v úterý trénoval v Praze se další krajánci z NHL připojí k týmu až na středečním večerním tréninku ve Stockholmu. S jakými pocity trenér národního týmu na šampionát vlastně odlétá?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









