Zápas českého týmu proti Bělorusku, který zahajoval letošní hokejový šampionát, musel být pro domácí organizátory ve Švédsku tvrdou zkouškou. Vždyť do haly, s kapacitou necelých třináct tisíc diváků, přišlo něco málo přes pět tisíc.
Všichni si rázem vzpomněli na loňské fiasko, kdy desetitisícové haly zely prázdnotou a více než burácející fanoušky byl slyšet třesk hokejek a nárazy puků do mantinelu. Recept, jak do ochozů na zápasy základních skupin přilákat více diváků, však letos organizátoři zřejmě odhalili a návštěvnost rapidně vzrostla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



