Po nevydařených ligových utkáních s Jihlavou a v Liberci se fotbalová Sparta dočkala dalšího velkého zklamání. V odvetném semifinálovém střetnutí v Poháru České pošty podlehla doma Mladé Boleslavi 1:2 a tak po remíze 1:1 na její půdě zůstala účast ve finále jen jejím nesplněným přáním.
„V poháru jsme chtěli být úspěšní, a proto je to pro nás velké zklamání. Navíc i proto, že po rychlém vedení jsme celý první poločas měli zápas pod kontrolou. Zlom nastal po zbytečném faulu Kweukeho, za který se chci zraněnému Dosoudilovi i celému fotbalovému klubu Mladé Boleslavi omluvit,“ zdůraznil sparťanský trenér Vítězslav Lavička.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










