Po nevydařených ligových utkáních s Jihlavou a v Liberci se fotbalová Sparta dočkala dalšího velkého zklamání. V odvetném semifinálovém střetnutí v Poháru České pošty podlehla doma Mladé Boleslavi 1:2 a tak po remíze 1:1 na její půdě zůstala účast ve finále jen jejím nesplněným přáním.

„V poháru jsme chtěli být úspěšní, a proto je to pro nás velké zklamání. Navíc i proto, že po rychlém vedení jsme celý první poločas měli zápas pod kontrolou. Zlom nastal po zbytečném faulu Kweukeho, za který se chci zraněnému Dosoudilovi i celému fotbalovému klubu Mladé Boleslavi omluvit,“ zdůraznil sparťanský trenér Vítězslav Lavička.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se