Hokejová světová špička se nerozšiřuje. Nerad začínám záporem, dovolím si jím ale oponovat všem, kdo to tvrdí. Argument, že se Češi málem postarali o překvapení mistrovství světa nepostupem do čtvrtfinále, uznávám asi jako větu z filmu Vrchní, prchni „Ústí není Praha“.

Hlavně nikdo nestojí o žádnou změnu. Kdyby ji někdo hodně chtěl (například hlavní sponzor), už by dávno nastala. Lednímu hokeji jeho zacyklenost patrně vyhovuje, a když je to tak, je to taky v pořádku.
V pořádku samozřejmě není, že na mistrovství světa nehrají nejlepší hokejisté, ale to je taky něčí politika a něčí byznys.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se