Dvojnásobná mistryně světa ve skoku do výšky Blanka Vlašičová netuší, co může při návratu k závodům po více než roce a půl očekávat. Devětadvacetiletá Chorvatka, jejíž úspěšnou kariéru přibrzdily operace kotníku a achilovky, se představí v příštím týdnu 25. května na mítinku Diamantové ligy v New Yorku. Na svůj start po dlouhé pauze se pořádně těší.

„Už se nemůžu dočkat, až zase obuju tretry a zaskáču si před publikem. Těším se na tu nervozitu před závodem, na to vzrušení, až budu znovu součástí toho všeho,“ řekla Vlašičová v rozhovoru agentuře AP, která se upírá k olympijským hrám v Riu de Janeiro 2016.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se