„Mám za sebou nejhorší období mé kariéry,“ zhodnotil uplynulou sezonu José Mourinho přezdívaný Special One. Na lavičce Realu Madrid skončí v lize až druhý za Barcelonou, v lize mistrů ho vyřadil v semifinále Dortmund a mizerný rok završila porážka ve španělském poháru. Real prohrál v pátek v noci s Atlétikem 1:2 po prodloužení.
„Vím, že pro mnoho trenérů by bylo semifinále Ligy mistrů a druhé místo v lize životní období. Ale pro mě ne. Pro mě je nejhorší,“ řekl Mourinho. "V této sezoně jsem selhal," doplnil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






