„Mám za sebou nejhorší období mé kariéry,“ zhodnotil uplynulou sezonu José Mourinho přezdívaný Special One. Na lavičce Realu Madrid skončí v lize až druhý za Barcelonou, v lize mistrů ho vyřadil v semifinále Dortmund a mizerný rok završila porážka ve španělském poháru. Real prohrál v pátek v noci s Atlétikem 1:2 po prodloužení.

„Vím, že pro mnoho trenérů by bylo semifinále Ligy mistrů a druhé místo v lize životní období. Ale pro mě ne. Pro mě je nejhorší,“ řekl Mourinho. "V této sezoně jsem selhal," doplnil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se