Baník Ostrava vstupuje do nejdůležitějšího týdne své devadesátileté historie. Budoucnost klubu, u nějž je lokální patriotismus silný jako nikde jinde v republice, drží v rukách ostravská radnice.
Ta bude v pondělí rozhodovat o tom, zda od Baníku za více než 110 milionů korun odkoupí stadion Bazaly a přilehlé pozemky, a tím zadluženému symbolu města pomůže. Pokud ostravští zastupitelé pomoc zamítnou, Baník čeká insolvence a velice pravděpodobně úplný zánik.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










