Baník Ostrava vstupuje do nejdůležitějšího týdne své devadesátileté historie. Budoucnost klubu, u nějž je lokální patriotismus silný jako nikde jinde v republice, drží v rukách ostravská radnice.

Ta bude v pondělí rozhodovat o tom, zda od Baníku za více než 110 milionů korun odkoupí stadion Bazaly a přilehlé pozemky, a tím zadluženému symbolu města pomůže. Pokud ostravští zastupitelé pomoc zamítnou, Baník čeká insolvence a velice pravděpodobně úplný zánik.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se