V Plzni už bylo vše nažehlené na oslavy titulu, vyprodaný stadion s natěšenými fanoušky, projekce na náměstí. Největší odvážlivci už na sobě měli mistrovská trička. Jenže ta měla ještě zůstat ve skříni, šampaňské totiž ve městě piva zatím zůstává v ledničkách.

Plzeň prohrála s Libercem 1:2 a před posledním zápasem, který hraje v Hradci Králové, má dvoubodový náskok na Spartu a o gól lepší skóre, tedy ještě nic jistého.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se