V Plzni už bylo vše nažehlené na oslavy titulu, vyprodaný stadion s natěšenými fanoušky, projekce na náměstí. Největší odvážlivci už na sobě měli mistrovská trička. Jenže ta měla ještě zůstat ve skříni, šampaňské totiž ve městě piva zatím zůstává v ledničkách.
Plzeň prohrála s Libercem 1:2 a před posledním zápasem, který hraje v Hradci Králové, má dvoubodový náskok na Spartu a o gól lepší skóre, tedy ještě nic jistého.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










