Nedal penaltu. Snad ji ani neměl jít kopat, protože marná sláva, Pavel Horváth na konci jara není tím hráčem, bez něhož by se ve hře fotbalové Plzně nic neobešlo. V prvním poločase zápasu na olomouckém Andrově stadionu se mu nedařilo. A přece to byl nakonec on, kdo stál u rozhodující akce. "Jsem v euforii," ohlásila ústa skrytá kdesi v jeho neholené tváři. Vousy fotbalisté západočeského celku shodí buď po zisku titulu, nebo po posledním kole. Zatím to pro ně vypadá nadějně.

Viktoria vyhrála 1:0 brankou, kterou dal Daniel Kolář hlavou po Horváthově pověstně skvostném centru. V čele tabulky má pět bodů a náskok před Spartou. Její kapitán, známý svými problémy s nadváhou, se pomalu může těšit na další pokus proniknout do Ligy mistrů. Ale bude na ni stačit?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se