Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý před nedělním druhým letošním závodem Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě netajil, že na domácí půdě myslí na vítězství. Cítil se v pohodě, k čemuž mu pomohlo i třetí místo v předchozí premiéře SP v německém Albstadtu. Jenže ošklivý pád ve třetím kole na novoměstské trati mu veškerou naději na přední umístění sebral.
Už v úvodních dvou kolech se zdálo, že nejste v optimální formě. Nebo vaše pomalejší jízda byla jen taktickým manévrem?
Trochu se mi ozývaly bolesti zad, tak jsem maličko zvolnil. Závod však byl dlouhý a moje ztráta na vedoucí skupinu nebyla velká. Špatně jsem se v žádném případě necítil a pro pozici v popředí konečného pořadí jsem byl připraven udělat maximum.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











