Před pár týdny došla Lucie Hradecká do finále turnaje ve Štrasburku. Po sérii výpadků v prvním kole to byl skoro šok. V Paříži na Roland Garros sice na dobrou formu ve dvouhře nenavázala, když se z turnaje poroučela zase po prvním kole.

Osmadvacetiletá česká fedcupová reprezentantka je ale konečně aspoň trochu spokojena, protože už ví, kde se vzaly problémy v průběhu sezony a co za ně mohlo. "Teď už mě tenis zase baví a nekoukám po dvaceti minutách tréninku na hodinky, kdy už bude konec," hlásí  Hradecká. Stříbrná olympijskou medailistku a vítězku čtyřhry z French Open 2011 čeká v Paříži debl s Andreou Hlaváčkovou a mix s Františkem Čermákem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se