Jubilejní stý ročník veslařských Primátorek se o tomto víkendu v Praze neuskuteční. Pořadatelé musejí závody, na nichž se měli představit i olympijští medailisté Miroslava Knapková a Ondřej Synek, kvůli záplavám odložit. Oznámil to předseda Českého veslařského klubu Josef Blecha. Organizátoři již určili i nový termín, který byl stanoven na 20. až 22. září.
"Voda zaplavila loděnice veslařských klubů a za takové situace by nebylo možné Primátorky uskutečnit ani v případě, že by hladina Vltavy rychle opadla," uvedl Blecha. "Očekává se, že minimálně ještě dva dny budou podmínky na Vltavě podobné jako nyní. A až voda opadne, tak bude na náplavkách deset centimetrů bahna," konstatoval.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






