Kdo by to byl řekl, že čeští reprezentanti budou po zápase s Itálií v kabině zklamaně sedět a brát remízu s vicemistry Evropy jako ztrátu. Jenže devadesát minut na Letné mělo takový průběh, že to tak opravdu bylo. Zklamání umocňuje situace v kvalifikační tabulce o postup na mistrovství světa, Češi si vlastně moc nepomohli.

Trenér Michal Bílek ale byl s tím, jak jeho svěřenci zápas zvládli, spokojen. „Souhlasím s tím, že jsme sehráli nejlepší zápas v kvalifikaci,“ kýval Bílek hlavou. A byl to vůbec nejlepší výkon českého týmu pod ním?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se