Kdo by to byl řekl, že čeští reprezentanti budou po zápase s Itálií v kabině zklamaně sedět a brát remízu s vicemistry Evropy jako ztrátu. Jenže devadesát minut na Letné mělo takový průběh, že to tak opravdu bylo. Zklamání umocňuje situace v kvalifikační tabulce o postup na mistrovství světa, Češi si vlastně moc nepomohli.
Trenér Michal Bílek ale byl s tím, jak jeho svěřenci zápas zvládli, spokojen. „Souhlasím s tím, že jsme sehráli nejlepší zápas v kvalifikaci,“ kýval Bílek hlavou. A byl to vůbec nejlepší výkon českého týmu pod ním?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










