Americká tenistka Serena Williamsová podruhé v kariéře vyhrála Roland Garros. Světová jednička v dnešním finále na pařížské antuce porazila obhájkyni titulu Marii Šarapovovou dvakrát 6:4 a navázala na úspěch z roku 2002. Na grandslamech triumfovala ve dvouhře už pošestnácté.
Šarapovová mladší ze sester Williamsových neporazila už devět let, ale do dnešního zápasu vstoupila lépe. Díky brejku se ujala vedení 2:0, jenže Američanka čtyřmi gamy za sebou stav otočila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










