Vedení hokejového klubu HC Mountfield České Budějovice se dnes dohodlo se zástupci města Hradce Králové, že může nadcházející sezonu extraligy odehrát na tamním zimním stadionu. Předseda představenstva jihočeského klubu Miroslav Schön ČTK řekl, že počítá s tím, že se tak i stane. Hradecký primátor Zdeněk Fink na dotaz ČTK dohodu o možnosti Budějovických hrát na hradeckém městském stadionu potvrdil. České Budějovice podle všeho o nejvyšší hokejovou soutěž přijdou.

"Žádný jiný stadion nemáme, takže se domnívám, že se tak stane," řekl Schön, který dnes v Hradci Králové jednal s primátorem. "Závěr jednání je takový, že můžeme zahájit extraligovou sezonu na stadionu v Hradci Králové," uvedl Schön.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se