Spor o to, jaké pivo se bude na českobudějovickém stadionu při zápasech extraligy stáčet, vyústil až k odchodu Mountfieldu do Hradce Králové. Ten je už prakticky jistý.

Celý spor vzešel z kolize závazku klubu čepovat při extraligových zápasech pivo Radegast, zatímco byl smluvně zavázán budějovickému Budvaru. Jednání všech stran pak naprosto krachlo. Možný přesun extraligy do Hradce Králové se klubu od začátku sporu zamlouval. Město nabídlo svou kompletně rekonstruovanou arénu, která už v současném stavu splňuje téměř všechny podmínky pro nejvyšší českou soutěž, a klub má tak dveře otevřené.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se