Celý týden trápila házenkáře Filipa Jíchu střevní viróza, skoro nic nejedl a zhubl prý pět kilogramů. V závěrečném utkání kvalifikace přesto ukázal, proč je považován za jednoho z nejlepších světových hráčů, a Černohorcům nasázel deset gólů. Že se prosadí tak výrazně, prý nečekal, svůj střelecký výkon označil za malý zázrak.

"Celou dobu nemoci jsem nebyl v hale a nedržel míč v ruce. Maximálně jsem zavítal na záchod a na něm většinou byl v předklonu. Virózu provázely vysoké horečky. To všechno se projevilo na úbytku sil," popsal Jícha zdravotní problémy, které jej v týdnu připravily o kvalifikační zápas v Izraeli.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se