Velkou cenu Katalánska dokončil z českých motocyklistů pouze Lukáš Pešek. V královské třídě MotoGP dojel těsně za body na poslední 16. příčce, zatímco Karel Abraham kvůli poruše elektroniky závod nedokončil.
Podobně dopadl v Moto3 i Lukáš Kornfeil, který ztratil dobře rozjetý závod. Po pádech soupeřů se totiž propadl z osmého místa až na konec startovního pole a deset kol před koncem kvůli problémům se strojem odstoupil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









