Velkou cenu Katalánska dokončil z českých motocyklistů pouze Lukáš Pešek. V královské třídě MotoGP dojel těsně za body na poslední 16. příčce, zatímco Karel Abraham kvůli poruše elektroniky závod nedokončil.

Podobně dopadl v Moto3 i Lukáš Kornfeil, který ztratil dobře rozjetý závod. Po pádech soupeřů se totiž propadl z osmého místa až na konec startovního pole a deset kol před koncem kvůli problémům se strojem odstoupil.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se