Trpký konec zažil nedávno ve fotbalovém Brightonu uruguayský manažer manažer Gus Poyet. Bývalý hráč Chelsea totiž přímořský klub vedl od roku 2009, vytáhl ho z třetí ligy a letos bojoval i o Premier League. Jenže tým vypadl v play-off a pak dalo vedení Poyetovi hořké sbohem.

Pětačtyřicetiletého kouče nejprve po semifinálové prohře s Crystal Palace, které nakonec do nejvyšší soutěže postoupilo, suspendovalo a v neděli klub uvedl, že se s ním dohodl na předčasném ukončení kontraktu. Poyet se však o této skutečnosti dozvěděl až z televize, kde spolukomentoval zápas Konfederačního poháru.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se