Mistrovská Viktoria Plzeň vítá zvučnou posilu. Po ročním angažmá v bundesligovém Augsburgu se do týmu vrací Milan Petržela, jenž v Plzni podepsal tříletou smlouvu. Třicetiletý záložník, který si loni zahrál i na mistrovství Evropy, sice ještě v bundesligovém Augsburgu měl platný dvouletý kontrakt, ale po jeho rozvázání míří do Plzně jako volný hráč zadarmo.

"Jsem strašně rád, že to dopadlo. Do Plzně jsem se moc těšil, klub mi chyběl. Vím, že mě čeká boj o sestavu, ale na velmi silnou konkurenci jsem připraven. Přišel jsem, abych pomohl Viktorii na hřišti, a pro tento cíl udělám maximum,“ uvedl Petržela.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se