Jestli je pravdou, že New York je městem, které nikdy nespí, pak pro čtvrteční noc to muselo platit dvojnásob. Nejenže v Brooklynu se budou ještě dlouho vzpamatovávat ze šokujícího přestupu Kevina Garnetta a Paule Pierceho do místních Nets, ale dlouho nezapomenou ani na letošní draft, který poprvé hostila domácí Barclays Center.

Při něm se tak nějak zapomnělo na největší hvězdu. Jedničkou měl být Nerlens Noel, všestranný pivot, kterého už všichni viděli v dresu Clevelandu Cavaliers, kteří měli právo první volby. Jenže americký basketbal se asi skutečně mění. Domácí miláček osiřel, místo toho se poprvé v historii stal jedničkou draftu Kanaďan.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se