Česká tenisová naděje dostala ve Wimbledonu pořádnou ránu ve čtvrtfinále. Předloňská vítězka Petra Kvitová prohrála s Belgičankou Kirsten Flipkensovou 6:4, 3:6 a 4:6. Nejlepší česká tenistka se už večer před zápasem necítila dobře. Během duelu vypadala unaveně a v přerušené hře si musela brát léky.
"Špatně jí bylo, řekl bych, že to je nástup nemoci, ale bojovala a věděla, že tam musí nechat všechno, což se myslím stalo. Že jí pak ke konci chyběly síly, to asi jo, ale nechtěl bych na to prohru svalovat," řekl trenér Kvitové David Kotyza. "Chtěla tady uhrát co nejlepší výsledek a mohla asi uhrát lepší, ale tohle je realita."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











