"Sledoval jsem dnešní etapu jen částečně, protože jsem letěl na pozvání belgické televize právě do Marseille," vysvětloval český cyklista do telefonu po příjezdu na hotel. "Ale vítězství Marka Cavendishe jsem samozřejmě viděl. Celý náš tým pracoval výborně a myslím, si, že když Markovi rozjedete spurt a sto padesát metrů před cílem ho vysadíte, tak už na něj nikdo nemá," vysvětloval spokojeně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










