"Sledoval jsem dnešní etapu jen částečně, protože jsem letěl na pozvání belgické televize právě do Marseille," vysvětloval český cyklista do telefonu po příjezdu na hotel. "Ale vítězství Marka Cavendishe jsem samozřejmě viděl. Celý náš tým pracoval výborně a myslím, si, že když Markovi rozjedete spurt a sto padesát metrů před cílem ho vysadíte, tak už na něj nikdo nemá," vysvětloval spokojeně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se