Sedmou etapu Tour de France nemohl Zdeněk Štybar sledovat pořádně. V době, kdy jezdci zápolili na trati, se vracel z Francie domů. Český cyklokrosařský šampion, který je čerstvým jezdcem stáje Omega Pharma – Quick-Step, byl v dějišti závodu dohlédnout na svoje koelgy a odbyl si i vystoupení v prestižním cyklistickém pořadu belgické televize.

Vítězství slovenského spurtéra Petera Sagana si ale Štybar ujít nenechal. „Cannondale to zvládl skvěle,“ pochválil výkon Saganova týmu. „Když jsem zjistil, že v kopci nastoupili, říkal jsem si, že se ostatní budou držet. Ale Cannondale za to vzal opravdu poctivě, neudržel se nikdo,“ vysekl Štybar poklonu vítězné stáji.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se