Nečekaný konec Iljy Kovalčuka v zámořské NHL se neobešel bez odezvy. Do ruského kanonýra se na sociální síti Twitter opředl bývalý hvězdný útočník Jeremy Roenick. "Kovalčuk končí? Zbláznil se? Něco není v pořádku," napsal na Twitter Roenick, jehož zarazilo, za jakých podmínek Kovalčuk z New Jersey, kde má platnou smlouvu, odchází.

Roenick si s hvězdou Devils nebral žádné servítky ani potom. Kovalčuk podle něj ukrývá touhu hrát v KHL za rodinné důvody, které měly být hlavním důvodem, proč se třicetiletý střelec rozhodl vrátit domů do Ruska. "Uvidíte, že podepíše obří kontrakt někde v KHL, to byl vždycky jeho cíl," řekl Roenick.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se