Spekulacím o odchodu Wayna Rooneyho z Manchesteru United je už zřejmě konec. Generální manažer United David Moyes vzkázal všem zájemcům, že sedmadvacetiletý útočník se nikam stěhovat nebude.
Rooneyho odchod je středem pozornosti od kontroverzního prohlášení Alexe Fergusona, který po svém konci v klubu prozradil útočníkův záměr přestoupit. Rooney, který byl Fergusonovým výrokem rozhořčen, se potom sešel s Moyesem, aby uvedl vše na pravou míru. "Wayne je hvězda, o těch se bude vždy mluvit," řekl Moyes.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







