I když mají za sebou páteční Superpohár, fotbalistům Viktorie Plzeň začne sezona de facto až v úterý. Ve 2. předkole Ligy mistrů vyzvou nevyzpytatelné Željezničar Sarajevo. Zápas začne v 17:30 a západočeská Doosan Arena hlásí už teď vyprodáno.

"Jak moc důležité utkání to pro nás je, jsme ukázali už v Superpoháru, v němž jsme šetřili některé opory," nastínil trenér Pavel Vrba klubové priority.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se