I když mají za sebou páteční Superpohár, fotbalistům Viktorie Plzeň začne sezona de facto až v úterý. Ve 2. předkole Ligy mistrů vyzvou nevyzpytatelné Željezničar Sarajevo. Zápas začne v 17:30 a západočeská Doosan Arena hlásí už teď vyprodáno.
"Jak moc důležité utkání to pro nás je, jsme ukázali už v Superpoháru, v němž jsme šetřili některé opory," nastínil trenér Pavel Vrba klubové priority.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










