Chystá se snad návrat šampiona na motocyklové okruhy? Informace, že dvojnásobný mistr světa Casey Stoner bude příští měsíc testovat se svým bývalým týmem Honda, přiživila dohady o jeho návratu do seriálu MotoGP. Sedmadvacetiletý Australan ukončil kariéru loni, motocyklový svět se tehdy divil, že odchází příliš brzy.

"Někdy se mi po jízdě na závodní motorce stýská, proto jsem uvítal, když se mě z Hondy zeptali, jestli bych pro ně nechtěl testovat," uvedl Stoner v prohlášení. O myšlenkách na comeback se nezmínil. Zkušební jízdy na okruhu Motegi ho čekají 6. a 7. srpna.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se