Indie může začít hledat bílé kapesníčky. Nezbyde jí totiž než po evropském zvyku zamávat na rozloučenou formuli 1. Velká cena, která se na okruhu v Dillí jezdí teprve od roku 2011, z kalendáře mistrovství světa v příštím roce s největší pravděpodobností vypadne.
"Uskuteční se příští rok Velká cena Indie? Pravděpodobně ne," prohlásil šéf seriálu Bernie Ecclestone pro agenturu Reuters. Jeho postoj zajímal novináře během víkendového závodu v Maďarsku. Od příštího roku se totiž do formule 1 vrací Velká cena Rakouska a nově se pojede v Rusku. Jeden závod jim bude muset uvolnit místo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










