Velká cena Indie má o svém osudu jasno. Alespoň tak jasno, jak je to v současné formuli 1 možné. Letos se ještě pojede v plánovaném říjnovém termínu, příští rok z kalendáře zmizí. Nemělo by to však být na dlouho. Promotér šampionátu Bernie Ecclestone tvrdí, že se v Indii pojede znovu v roce 2015, tentokrát ale už na jaře.
"Když jsme podepsali pětiletou smlouvu s pořadatelskou společností Jaypee, chtěli jsme do Indie v první polovině roku, ale Jaypee chtělo říjen," vysvětloval Ecclestone pro agenturu IANS. Pro příští rok je podzimní termín přidělen debutující Velké ceně Ruska, na které má formule 1 značný zájem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









