Velká cena Indie má o svém osudu jasno. Alespoň tak jasno, jak je to v současné formuli 1 možné. Letos se ještě pojede v plánovaném říjnovém termínu, příští rok z kalendáře zmizí. Nemělo by to však být na dlouho. Promotér šampionátu Bernie Ecclestone tvrdí, že se v Indii pojede znovu v roce 2015, tentokrát ale už na jaře.

"Když jsme podepsali pětiletou smlouvu s pořadatelskou společností Jaypee, chtěli jsme do Indie v první polovině roku, ale Jaypee chtělo říjen," vysvětloval Ecclestone pro agenturu IANS. Pro příští rok je podzimní termín přidělen debutující Velké ceně Ruska, na které má formule 1 značný zájem.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se