Změní se dosavadní pravidla sestupu a postupu do první fotbalové ligy? Omyl, už se změnila. Z první ligy teď může sestoupit jen jeden tým, pokud se ve druhé nejvyšší soutěži mezi čtyřmi prvními celky nenajdou dva, které by získaly licenci a chtěly postoupit. Pikantní je ale skutečnost, že členové výkonného výboru Fotbalové asociace ČR, kteří o změně rozhodli, tvrdí, že o ničem takovém neví.
„Je to nesmysl, tyhle změny se projednávaly výhradně na úrovni neprofesionálního fotbalu, jde o nějakou administrativní chybu,“ cituje deník Insider Dušana Svobodu, místopředsedu FAČR za ligu. „Změna platí pro všechny soutěže, včetně profi fotbalu,“ opáčí český místopředseda Roman Berbr.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









