Tenista Radek Štěpánek je po dvou letech opět ve finále turnaje ve Washingtonu. Na rozdíl od roku 2011, kdy vybojoval zatím své poslední prvenství na okruhu ATP ve dvouhře, bude tentokrát usilovat o triumf v deblu.
S americkým partnerem Mardym Fishem v semifinále vyřadili bulharsko-francouzskou dvojici Grigor Dimitrov, Michael Llodra, dnes je čeká závěrečný duel proti francouzsko-srbskému páru Julien Benneteau, Nenad Zimonjič.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










