Když kouč Michal Petrouš v závěru minulého ročníku přebral fotbalisty Slavie, přišly hned čtyři výhry v řadě. V součtu s posledním kolem loňské sezony už ale sešívaní čtyři kola nevyhráli. Kádr se přitom nezměnil, Petrouš má proto jasno: Chyba je v hlavách hráčů.

"Když se daří, tak to jde hladce. Drhne to ale, když přijdou problémy," vypočítává slávistický trenér. V utkání s Olomoucí jeho svěřenci nabídli soupeři obrovské množství šancí, z nichž tři Hanáci využili, další gól jim pak rozhodčí nesprávně neuznali kvůli ofsajdu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se