Když kouč Michal Petrouš v závěru minulého ročníku přebral fotbalisty Slavie, přišly hned čtyři výhry v řadě. V součtu s posledním kolem loňské sezony už ale sešívaní čtyři kola nevyhráli. Kádr se přitom nezměnil, Petrouš má proto jasno: Chyba je v hlavách hráčů.
"Když se daří, tak to jde hladce. Drhne to ale, když přijdou problémy," vypočítává slávistický trenér. V utkání s Olomoucí jeho svěřenci nabídli soupeři obrovské množství šancí, z nichž tři Hanáci využili, další gól jim pak rozhodčí nesprávně neuznali kvůli ofsajdu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









