Český fotbalový reprezentant Michal Kadlec postoupil s Fenerbahce do play-off Ligy mistrů. Turecký tým porazil v odvetě 3. předkola v Istanbulu Salcburk 3:1, na jehož hřišti minulý týden uhrál výsledek 1:1. Český trenér Dušan Uhrin mladší naopak s Dinamem Tbilisi z elitní soutěže vypadl. Gruzínský mistr remizoval na hřišti Steauy Bukurešť 1:1 a nenapravil úvodní domácí porážku 0:2.

Kadlec i ve druhém soutěžním zápase za Fenerbahce po letním příchodu z Leverkusenu nastoupil v základní sestavě na levé straně obrany. Domácí však nezvládli úvod a diváky na stadionu Sükrüho Saracoglua už ve čtvrté minutě zmrazila vedoucí branka útočníka Salcburku Soriana.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se