Tenisová jednička Novak Djokovič neustále srší vtipem. Na turnaji v Montrealu už několikrát pobavil fanoušky svým oslavným tanečkem. Naposledy si ho střihl před nadšenými diváky v pátek, když vyklepl uzbeckého Denise Istomina 2:6, 6:4 a 6:4.
Tentokrát mu ale pouhé krokování do rytmu hudby nestačilo. Aby svému skromnému tanečnímu číslu dodal na velkoleposti, nasadil si tentokrát na hlavu afroparuku, roztleskal publikum a za asistence maskota to na hřišti pěkně rozbalil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











