Těžkým pádem skončil pro motocyklistu Karla Abrahama první trénink MotoGP na víkendovou Velkou cenou v Indianapolisu. Český jezdec opustil trať na nosítkách, ale žádné vážnější zranění podle lékařů neutrpěl. Z karambolu vyvázl se silně pohmožděnou nohou a levým ramenem.
Abraham se zúčastnil i druhého dnešního tréninku a obsadil celkově 22. místo hned za druhým českým zástupcem v MotoGP Lukášem Peškem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









