Těžkým pádem skončil pro motocyklistu Karla Abrahama první trénink MotoGP na víkendovou Velkou cenou v Indianapolisu. Český jezdec opustil trať na nosítkách, ale žádné vážnější zranění podle lékařů neutrpěl. Z karambolu vyvázl se silně pohmožděnou nohou a levým ramenem.

Abraham se zúčastnil i druhého dnešního tréninku a obsadil celkově 22. místo hned za druhým českým zástupcem v MotoGP Lukášem Peškem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se