Zlatý muž z mistrovství světa v atletice už je doma. Na letišti ho v pondělí čekaly desítky lidí, kteří mu chtěli pogratulovat k nejcennějšímu kovu. Vítězslav Veselý sice přiznal únavu, ale usmíval se. V Moskvě se mu totiž podařilo napravit londýnské olympijské zklamání.
Konečně dosáhl světového zlatého triumfu a pokud šestého září skončí v závěrečném závodě Diamantové ligy v Bruselu nejhůř do třetího místa, může říci, že se dočkal sezony snů. Oštěpař Vítězslav Veselý to potvrdil i po pondělním návratu z moskevské metropole.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






