Zlatý muž z mistrovství světa v atletice už je doma. Na letišti ho v pondělí čekaly desítky lidí, kteří mu chtěli pogratulovat k nejcennějšímu kovu. Vítězslav Veselý sice přiznal únavu, ale usmíval se. V Moskvě se mu totiž podařilo napravit londýnské olympijské zklamání.

Konečně dosáhl světového zlatého triumfu a pokud šestého září skončí v závěrečném závodě Diamantové ligy v Bruselu nejhůř do třetího místa, může říci, že se dočkal sezony snů. Oštěpař Vítězslav Veselý to potvrdil i po pondělním návratu z moskevské metropole.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se