Francouzský kouč Arséne Wenger na lavičce londýnského Arsenalu má šanci si trochu udobřit fanoušky, poté co jeho tým v prvním zápase play-off Ligy mistrů zvítězil v Istanbulu nad Fenerbahce suverénně 3:0. Za týden v odvetě už by se musel v Londýně stát zázrak, aby Rosický a spol. neprošli do prestižní soutěže a nezískali tučnou prémii.

V Istanbulu se setkali na trávníku dva čeští reprezentanti a spokojenější byl po utkání jednoznačně kapitán národního týmu Rosický, který suverénně režíroval hru svého celku ve středu zálohy, i když před utkání se objevily zpprávy o jeho problémech s kolenem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se