Francouzský kouč Arséne Wenger na lavičce londýnského Arsenalu má šanci si trochu udobřit fanoušky, poté co jeho tým v prvním zápase play-off Ligy mistrů zvítězil v Istanbulu nad Fenerbahce suverénně 3:0. Za týden v odvetě už by se musel v Londýně stát zázrak, aby Rosický a spol. neprošli do prestižní soutěže a nezískali tučnou prémii.
V Istanbulu se setkali na trávníku dva čeští reprezentanti a spokojenější byl po utkání jednoznačně kapitán národního týmu Rosický, který suverénně režíroval hru svého celku ve středu zálohy, i když před utkání se objevily zpprávy o jeho problémech s kolenem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










