Fotbalisté Arsenalu se záložníkem Tomášem Rosickým v základní sestavě vyhráli ve druhém kole anglické ligy londýnské derby na hřišti Fulhamu 3:1 a získali první body do tabulky. Sunderland, za který odehrál celý zápas obránce Ondřej Čelůstka, přišel tři minuty před koncem o vedení v Southamptonu a remizoval tam 1:1.

Arsenal byl loni nejúspěšnějším týmem londýnských derby, když v nich získal 19 bodů. Díky dnešní výhře na Craven Cottage se mu jako prvnímu celku podařilo v utkáních klubů z hlavního města vybojovat sté vítězství.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se