Fotbalisté Arsenalu se záložníkem Tomášem Rosickým v základní sestavě vyhráli ve druhém kole anglické ligy londýnské derby na hřišti Fulhamu 3:1 a získali první body do tabulky. Sunderland, za který odehrál celý zápas obránce Ondřej Čelůstka, přišel tři minuty před koncem o vedení v Southamptonu a remizoval tam 1:1.
Arsenal byl loni nejúspěšnějším týmem londýnských derby, když v nich získal 19 bodů. Díky dnešní výhře na Craven Cottage se mu jako prvnímu celku podařilo v utkáních klubů z hlavního města vybojovat sté vítězství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







