Česká tenisová jednička Petra Kvitová se po finálové účasti v New Havenu přesunula do New Yorku. Na posledním grandslamu sezony by ráda vylepšila svůj dosavadní nejlepší výsledek, jímž je osmifinále, a přiblížila se účasti na Turnaji mistryň.
"Ráda bych v pavouku US Open vydržela co nejdéle, a buď vyrovnala své maximum, nebo ještě lépe došla dál," řekla Kvitová v telefonickém rozhovoru ČTK.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










