Česká tenisová jednička Petra Kvitová se po finálové účasti v New Havenu přesunula do New Yorku. Na posledním grandslamu sezony by ráda vylepšila svůj dosavadní nejlepší výsledek, jímž je osmifinále, a přiblížila se účasti na Turnaji mistryň.

"Ráda bych v pavouku US Open vydržela co nejdéle, a buď vyrovnala své maximum, nebo ještě lépe došla dál," řekla Kvitová v telefonickém rozhovoru ČTK.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se