Pět reprezentačních hokejistů v čele s kapitánem Jiřím Novotným chybělo na turnaji v Rize, kde se Lev připravoval na novou sezonu KHL, která pro Pražany odstartuje už v neděli 8. září. Lvi nakonec ze šesti týmů obsadili třetí místo, přesto absence elitních hráčů nenadělala zlou krev.
"Dohodli jsme se v přátelském prostředí s jejich generálním manažerem, že ze Lva povoláme jen čtyři hráče," sdělil na nominační tiskové konferenci kouč českého národního týmu Alois Hadamczik. A ani sami hráči si nepřipouští, že by kvůli reprezentaci mohli přijít o místo v nabitém kádru Lva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










