Návrat bývalé světové jedničky Martiny Hingisové na US Open přilákal do ochozů davy diváků, ale rychle skončil. Švýcarská tenistka ve Flushing Meadows, která se nedávno vrátila na kurty v deblu, prohrála v prvním kole čtyřhry žen a pak i ve smíšené čtyřhře.
Dvaatřicetiletá Hingisová nejdříve nastoupila se Slovenkou Danielou Hantuchovou proti Italkám Saře Erraniové a Robertě Vinciové a s nejvýše nasazenými prohrály 3:6, 5:7. Hingisová duel ukončila smutně, při svém podání udělala dvě dvojchyby.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










