Návrat bývalé světové jedničky Martiny Hingisové na US Open přilákal do ochozů davy diváků, ale rychle skončil. Švýcarská tenistka ve Flushing Meadows, která se nedávno vrátila na kurty v deblu, prohrála v prvním kole čtyřhry žen a pak i ve smíšené čtyřhře.

Dvaatřicetiletá Hingisová nejdříve nastoupila se Slovenkou Danielou Hantuchovou proti Italkám Saře Erraniové a Robertě Vinciové a s nejvýše nasazenými prohrály 3:6, 5:7. Hingisová duel ukončila smutně, při svém podání udělala dvě dvojchyby.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se