Tenista Radek Štěpánek si po roce znovu zahraje o deblový titul na US Open. Český daviscupový reprezentant s Indem Leanderem Paesem dnes zdolali v semifinále favorizované americké bratry Mika a Boba Bryanovy 3:6, 6:3 a 6:4 a oplatili jim porážku z loňského finále. Světovým jedničkám navíc překazili možnost získat kalendářní Grand Slam.

Štěpánek je v New Yorku ve finále už potřetí. Před rokem neuspěli s Paesem a před jedenácti lety prohrál v boji o titul s Jiřím Novákem. V nedělním finále se Štěpánek s Paesem utkají s Rakušanem Alexanderem Peyou a Brazilcem Brunem Soaresem, nasazenými jako číslo dvě.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se