Tenista Radek Štěpánek si po roce znovu zahraje o deblový titul na US Open. Český daviscupový reprezentant s Indem Leanderem Paesem dnes zdolali v semifinále favorizované americké bratry Mika a Boba Bryanovy 3:6, 6:3 a 6:4 a oplatili jim porážku z loňského finále. Světovým jedničkám navíc překazili možnost získat kalendářní Grand Slam.
Štěpánek je v New Yorku ve finále už potřetí. Před rokem neuspěli s Paesem a před jedenácti lety prohrál v boji o titul s Jiřím Novákem. V nedělním finále se Štěpánek s Paesem utkají s Rakušanem Alexanderem Peyou a Brazilcem Brunem Soaresem, nasazenými jako číslo dvě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










