Sebevědomí, ale také drobná nervozita a respekt ze soupeře. Tak působí nálada českého týmu před víkendovým semifinále Davis Cupu proti Argentině, která do Prahy přijela bez své největší hvězdy a která chce Čechům vrátit loňskou porážku.

Na tiskové konferenci v O2 Areně už nechyběl ani unavený Radek Štěpánek, jenž se vrátil z US Open jako deblový šampion. Hráči si na Argentinu věří, přesto si jsou moc dobře vědomi síly soupeře. "Argentincům chybí Del Potro i Nalbandian, ale nesmíme je v žádném případě podcenit," ví kapitán Jaroslav Navrátil, který bude mít těžkou hlavu rozhodnout se, koho poslat jako dvojku za Berdychem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se