Přetahovaná o eso formule 1 je u konce a štěstím září ve Ferrari. Ukončit čtyři roky trvající nadvlády Red Bullu se příští rok pokusí jezdecká superdvojice Fernando Alonso - Kimi Räikkönen. Příchod finského pilota nebere Ferrari jako krok proti Alonsovi, který letos, stejně jako loni, marně nahání suverénního Sebastiana Vettela. Hlavním důvodem je právě stažení náskoku největšího konkurenta.
"Všechny, kdo si myslí, že výběr Kimiho je nějaký anti-Alonso výběr, můžu uklidnit. U Ferrari víme, že zájmy týmu jsou na prvním místě, teprve po nich přicházejí zájmy jednotlivce," cituje šéfa stáje Stefana Domenicaliho oficiální web Ferrari.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











