Dvěma čtvrtečními zápasy začala hokejová extraliga, která do nového ročníku vstupuje s několika inovacemi a s pevnou sponzorskou podporou v zádech. Po uplynulé sezoně totiž vypršela marketingová smlouva s kluby, kterou se podařilo prodloužit až do roku 2018 a současně s tím se na stejnou dobu upsali i hlavní sponzoři.

Na starosti to má agentura BPA, která českou nejvyšší soutěž zastřešuje. "Můžeme jen kvitovat, že nám hlavní sponzoři zachovali přízeň," těší šéfa hokejového oddělení ve zmiňované sportovní agentuře Petra Nitscheho, který měl za úkol opět navýšit rozpočet soutěže, což se mu povedlo i díky spolupráci s pivovarem Radegast.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se