Dvěma čtvrtečními zápasy začala hokejová extraliga, která do nového ročníku vstupuje s několika inovacemi a s pevnou sponzorskou podporou v zádech. Po uplynulé sezoně totiž vypršela marketingová smlouva s kluby, kterou se podařilo prodloužit až do roku 2018 a současně s tím se na stejnou dobu upsali i hlavní sponzoři.
Na starosti to má agentura BPA, která českou nejvyšší soutěž zastřešuje. "Můžeme jen kvitovat, že nám hlavní sponzoři zachovali přízeň," těší šéfa hokejového oddělení ve zmiňované sportovní agentuře Petra Nitscheho, který měl za úkol opět navýšit rozpočet soutěže, což se mu povedlo i díky spolupráci s pivovarem Radegast.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












